altas-hakkimizda

Firmamız 2002 yılında Ali Taş tarafından Konya’da kurulmuş ve adını da “ALİ TAŞ” isminin markalaşması olan “ALTAŞ” adıyla sektöre ilk adımını atmıştır. Altaş Trafo ve Regülatör ismiyle imalat çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşun ilk yıllarında sadece trafo imalatı ile uğraşan firmamıza değişen zaman ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda imalat portföyünü genişletmiş; ve bu doğrultuda hareket ederek; regülatör, varyak, dimmer, dc motor ve redresörleri de imalat alanına dahil ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına yön vermiştir.

Kurulduğu günden beri sektöründe emin adımlarla ilerleyen Altaş Trafo ve Regülatör zamanla ülke çapında birçok firmaya ulaşmış ve hizmet etmiştir. Mesleki tecrübe ve piyasa şartlarına daima uyum sağlayan Altaş Trafo ve Regülatör bugün de müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Her geçen gün imalat alanını genişletmekte ve kendini geliştirmekte olan Altaş Trafo ve Regülatör, müşteri memnuniyeti ve nitelikli ürün anlayışla yarınlara hep güvenle bakmaktadır.

COPYRIGHT © 2014 ALTAS TRAFO & REGÜLATÖR - - Tüm hakkı saklıdır...
Web Tasarım & Seo Danışmanı